REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PROGRAMU ERASMUS+

Opublikowana przez: Judyta Iwańska 28/09/18

"Szanowni Studenci,

w ramach uzupełniającej rekrutacji do programu Erasmus+ na studia w semestrze letnim roku akad. 2018/2019 aplikacje można składać przez system USOS do 10 października 2018 r. - wydrukowane dokumenty należy zanieść do p. Anny Gugały w sekretariacie Instytutu Nauk Historycznych, pok. 225, bud. 23. Studenci, którzy zdecydują się złożyć wniosek, powinni zarejestrować się na egzamin językowy w Studium Języków Obcych. Kandydaci zostaną drogą mailową poinformowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. W rekrutacji mogą uczestniczyć studenci 2 i 3 roku pierwszego stopnia oraz 1 i 2 roku drugiego stopnia.

Studenci Instytutu Nauk Historycznych mogą aplikować o wyjazd do jednej z następujących Uczelni:

- Katolicki Uniwersytet Petera Pazmanya w Budapeszcie

- Chorwacki Uniwersytet Katolicki w Zagrzebiu

- Reński Uniwersytet Fryderyka Wilhelma w Bonn

- Uniwersytet w Mannheim

- Katolicki Uniwersytet w Rużomberku

Wszelkie informacje dostępne są pod adresem dwm.uksw.edu.pl.

W razie pytań proszę o kontakt mailowy: b.dzwigala@uksw.edu.pl i zapraszam do konsultacji w czasie dyżurów: poniedziałki 10-11 w sali 322.

Gorąco zachęcam do podjęcia wyzwania - stypendium zagraniczne Erasmus może być przygodą Waszego życia!

dr Bartłomiej Dźwigała

instytutowy koordynator programu Erasmus"