WIARA I PATRIOTYZM

Opublikowana przez: Judyta Iwańska 15/10/18

Wiara i patriotyzm. Msze za Ojczyznę bł. ks. Jerzego Popiełuszki. W 100. lecie odzyskania niepodległości. Konferencja odbędzie się 18 października o godz. 10.00 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, ul. Dewajtis 5, Aula Jana Pawła II. Wstęp wolny.

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PROGRAMU ERASMUS+

Opublikowana przez: Judyta Iwańska 28/09/18

"Szanowni Studenci,

w ramach uzupełniającej rekrutacji do programu Erasmus+ na studia w semestrze letnim roku akad. 2018/2019 aplikacje można składać przez system USOS do 10 października 2018 r. - wydrukowane dokumenty należy zanieść do p. Anny Gugały w sekretariacie Instytutu Nauk Historycznych, pok. 225, bud. 23. Studenci, którzy zdecydują się złożyć wniosek, powinni zarejestrować się na egzamin językowy w Studium Języków Obcych. Kandydaci zostaną drogą mailową poinformowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. W rekrutacji mogą uczestniczyć studenci 2 i 3 roku pierwszego stopnia oraz 1 i 2 roku drugiego stopnia.

Studenci Instytutu Nauk Historycznych mogą aplikować o wyjazd do jednej z następujących Uczelni:

- Katolicki Uniwersytet Petera Pazmanya w Budapeszcie

- Chorwacki Uniwersytet Katolicki w Zagrzebiu

- Reński Uniwersytet Fryderyka Wilhelma w Bonn

- Uniwersytet w Mannheim

- Katolicki Uniwersytet w Rużomberku

Wszelkie informacje dostępne są pod adresem dwm.uksw.edu.pl.

W razie pytań proszę o kontakt mailowy: b.dzwigala@uksw.edu.pl i zapraszam do konsultacji w czasie dyżurów: poniedziałki 10-11 w sali 322.

Gorąco zachęcam do podjęcia wyzwania - stypendium zagraniczne Erasmus może być przygodą Waszego życia!

dr Bartłomiej Dźwigała

instytutowy koordynator programu Erasmus"

STYPENDIA IM. JANA PAWŁA II

Opublikowana przez: Judyta Iwańska 22/09/18

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II dla studentów warszawskich uczelni!

Rekrutacja dla studentów trwa do 10 października 2018. O stypendium mogą aplikować studenci warszawskich uczelni, jeśli:

KS. JAN PIETRZYKOWSKI OTRZYMAŁ TYTUŁ PROFESORA NAUK HUMANISTYCZNYCH

Opublikowana przez: Judyta Iwańska 21/08/18

Prezydent RP Andrzej Duda nadał ks. dr hab. JANOWI PIETRZYKOWSKIEMU tytuł profesora nauk humanistycznych. Cieszymy się bardzo i serdecznie Księdzu Profesorowi gratulujemy.

Dyrektor i Pracownicy Instytutu Nauk Historycznych WNHiS

DZIEŃ ORGANIZACYJNY DLA STUDENTÓW I ROKU STUDIÓW STACJONARNYCH

Opublikowana przez: Judyta Iwańska 17/08/18

26 września 2018

W czasie Dni Organizacyjnych UKSW odbywają się obowiązkowe szkolenia BHP, spotkania z dziekanami oraz szkolenia prowadzone przez Samorząd Studentów UKSW z praw i obowiązków studentów.

O ARCHIWISTYCE I ZARZĄDZANIU DOKUMENTACJĄ

Opublikowana przez: Judyta Iwańska 12/06/18

Dyrektor INH Ks. prof. dr hab. Waldemar Graczyk gościem RADIA UKSW. Tematem rozmowy nowy kierunek studiów w Instytucie: ARCHIWISTYKA I ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ.

Więcej informacji na temat nowego kierunku na stronie BIURA REKRUTACJI UKSW oraz stronie ARCHIWISTYKA ...